Movies
Ratings
33
The ThievesRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
BluebeardRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The Divine WeaponRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 4.5
Crows Zero IIRated ★ 4.0