Titles you rated
Kamome DinerRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
PKRated ★ 5.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.5
Worst WomanRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Children of MenRated ★ 4.0