Series
Ratings
21
Sword Art OnlineRated ★ 0.5
Hunter X Hunter OVARated ★ 4.0
Read or Die OVARated ★ 4.0- 도라에몽 17기Rated ★ 2.0
Blue ExorcistRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 3.0- 하얀마음 백구Rated ★ 3.0
- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 3.0
- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
White ChristmasRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 2.5
History of a SalarymanRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 2.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
JumongRated ★ 2.5
New HeartRated ★ 2.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0