Movies
Ratings
15
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 1.5
CleanskinRated ★ 2.0
The Hot ChickRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 2.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 1.5
Monsters UniversityRated ★ 1.5
National TreasureRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 2.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Swing GirlsRated ★ 1.5
DittoRated ★ 3.0
Meet the In-LawsRated ★ 1.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0