Titles you rated
The ResidenceRated ★ 5.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.5
The Bold TypeRated ★ 5.0
The Thick of It Season 4Rated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Delicious GuysRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
The Last EmpressRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
School BabysittersRated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0