Movies
Ratings
181
Man of SteelRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.0