Titles you rated
Baby Faced BeautyRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.5
Miss KoreaRated ★ 2.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 5.0
Birth of a BeautyRated ★ 2.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.5
JumongRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0- Eyes of DawnRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
MaskRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0