Movies
Ratings
211
BLUE GIANTRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
The FallRated ★ 3.5
DisobedienceRated ★ 1.0
Big EyesRated ★ 3.5
The Bélier FamilyRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 4.5
The Normal HeartRated ★ 5.0
The Danish GirlRated ★ 5.0
CarolRated ★ 5.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
The BoxtrollsRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.5
Woman in GoldRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.0