Titles you rated
- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 3.5
Draft KingRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.5
This is Not a Business Expense!Rated ★ 4.0
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 4.5
The Way Of The Hot & SpicyRated ★ 4.5
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 3.0
LifeRated ★ 4.0
Freeter, Ie o KauRated ★ 4.5- My Boss, My HeroRated ★ 4.0
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 1.5
Last FriendsRated ★ 3.5
Into the White NightRated ★ 5.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
- 1리터의 눈물Rated ★ 4.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 3.5