Series
Ratings
60
Beef Season 1Rated ★ 4.0
RatchedRated ★ 2.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 5.0
Lucky LouieRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 왜 우리는 대학에 가는가Rated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0- SpookizRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5- Mobile Suit Gundam OO Season 2Rated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 3.5
My Sweet CityRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.5