Movies
Ratings
233
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
InsaneRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.5
Step UpRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.5