Titles you rated
We're the MillersRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Bring It OnRated ★ 4.0
Blades of GloryRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 4.0
The House BunnyRated ★ 4.0
Scary Movie 3Rated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 3.5
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 2.0
The MaskRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.5
SunnyRated ★ 4.0
John Tucker Must DieRated ★ 4.5
The Truth About LoveRated ★ 3.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0
What a Girl WantsRated ★ 3.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 3.5