Movies
Ratings
458
SerendipityRated ★ 4.5
Meet Joe BlackRated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
SeaspiracyRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
Late AutumnRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.5
DetachmentRated ★ 4.0
The Great PassageRated ★ 3.5
The Liar and His LoverRated ★ 4.0
Before I FallRated ★ 5.0
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 4.5
CanolaRated ★ 4.0
The White TigerRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
WildlifeRated ★ 3.5