Titles you rated
Open CityRated ★ 3.5
PapermanRated ★ 5.0
Naruto the Movie 3: Guardians of the Crescent Moon KingdomRated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 5.0
Batman: The Dark Knight Returns, Part 2Rated ★ 5.0
One Piece Episode of Chopper: Bloom in the Winter, Miracle SakuraRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
GodzillaRated ★ 4.0
BrokenRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 5.0
Dracula UntoldRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
Bloody ReunionRated ★ 4.0