Movies
Ratings
377
ContagionRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.0
Long ShotRated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
The VillagersRated ★ 2.5
PaddingtonRated ★ 3.5
Miss BaekRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.5