Movies
Ratings
84
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.5
The Golden CompassRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 5.0
Midnight FMRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 4.5
DreamgirlsRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
HauntersRated ★ 3.5