Movies
Ratings
443
Elephant SongRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
MissingRated ★ 2.5
Will You Be ThereRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0- OvermanRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 2.5
Salut d’AmourRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.5
Three Summer NightRated ★ 1.0
TwentyRated ★ 1.5
One Way TripRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5