Movies
Ratings
227
Mrs. DoubtfireRated ★ 2.5
Take This WaltzRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
OseamRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0- BlackRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 2.5
ZodiacRated ★ 3.0
Brokeback MountainRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 3.5
Let the Right One InRated ★ 3.0
Like CrazyRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
Kramer vs. KramerRated ★ 3.0
Out of AfricaRated ★ 3.5
Rain ManRated ★ 3.0