Titles you rated
- FriendsRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
A Korean OdysseyRated ★ 2.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Man to ManRated ★ 4.0
Queen of MysteryRated ★ 3.5
Chicago TypewriterRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0
The Liar and His LoverRated ★ 2.5
One Punch ManRated ★ 5.0
Super FamilyRated ★ 4.5
Innocent DefendantRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0