Titles you rated
Wild CardRated ★ 5.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
Mr. GoRated ★ 4.0
Love So DivineRated ★ 3.0
Lucky Number SlevinRated ★ 4.0
FlubberRated ★ 4.0
Blades of BloodRated ★ 3.5
My New PartnerRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 2.5
Running ManRated ★ 3.0
Officer of the YearRated ★ 2.5
Fists of LegendRated ★ 2.5
Crying FistRated ★ 3.5
Rocky BalboaRated ★ 3.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.5
Nowhere to HideRated ★ 3.0
Going by the BookRated ★ 4.0
ScoutRated ★ 4.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.5
EpitaphRated ★ 3.5