Movies
Ratings
213
AssassinationRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 2.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
PaycheckRated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 3.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.5
My Scary GirlRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
C'est Si BonRated ★ 4.0- SinglesRated ★ 4.5
All for LoveRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 2.0
Guns & TalksRated ★ 4.5
Blood RainRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0