Titles you rated
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 1.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 2.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
The DescentRated ★ 3.5
LifeRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 1.0
11:14Rated ★ 4.0
TriangleRated ★ 4.5