Titles you rated
Frankenstein's LoveRated ★ 2.0
Dramaworld Season 1Rated ★ 4.0- Please Like MeRated ★ 4.5
- In the FleshRated ★ 4.0
LookingRated ★ 4.0
Sense8Rated ★ 4.5- Queer as Folk Season 1Rated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
The Perfect InsiderRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Public Affairs Office in the SkyRated ★ 0.5- Ushijima the Loan Shark Season 3Rated ★ 3.0
- The After-Dinner Mysteries SpecialRated ★ 4.5
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 5.0
The Great White TowerRated ★ 3.0
Keigo Higashino MysteriesRated ★ 4.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 4.0
Tales of the BizarreRated ★ 4.0
Asuka High School March!Rated ★ 3.0
ShinzanmonoRated ★ 4.5