Movies
Ratings
284
The MaskRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
ElysiumRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 3.0
FuryRated ★ 4.5
King KongRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.0