Movies
Ratings
19
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 3.5
TroyRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5