Titles you rated
StreetDance 3DRated ★ 4.0
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 4.5
Astro BoyRated ★ 3.0
My Wife Is a Gangster 2Rated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 3.0
Arthur and the InvisiblesRated ★ 4.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 4.0
Naruto Shippuden the Movie: Blood PrisonRated ★ 4.5
Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 5.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 4.0
DaredevilRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
Step Up All InRated ★ 5.0
[REC]²Rated ★ 4.5
Scary Movie 5Rated ★ 4.5
Ghost RiderRated ★ 3.0
88 MinutesRated ★ 4.0
The Lego MovieRated ★ 4.0
Piranha 3DRated ★ 4.5
Innocent ThingRated ★ 4.0