Movies
Ratings
112
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
TakenRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.5
What Women WantRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0