Titles you rated
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 1.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 2.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 2.0
PastaRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 1.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5