Movies
Ratings
20
MasqueradeRated ★ 4.5
300Rated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
SawRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 3.5
FriendRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 4.0
PunchRated ★ 2.5