Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 4.0
ElioRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Mishima: A Life in Four ChaptersRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 5.0
WickedRated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 4.5