Series
Ratings
128
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Mr. PlanktonRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 1.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
Death's GameRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0