Titles you rated
Logan LuckyRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 5.0
The VowRated ★ 5.0
Maggie's PlanRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 5.0
BrooklynRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.0
GravityRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 2.0
PeppermintRated ★ 3.0