Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
Dances with WolvesRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.5
LifeRated ★ 2.5
Love LetterRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 2.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
HulkRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
The Big BlueRated ★ 4.5