Series
Ratings
104
BloodRated ★ 1.0- FamilyRated ★ 4.0
- Dugeundugeun ChangeRated ★ 4.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0- KkangsooniRated ★ 3.0
9 End 2 OutsRated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 3.5
The Snow QueenRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 1.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0