Titles you rated
Rigor MortisRated ★ 4.0
Mimic 2Rated ★ 4.0
The Lazarus EffectRated ★ 4.0
PainlessRated ★ 3.5
Dead SnowRated ★ 3.0
UnfriendedRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0- As the Gods WillRated ★ 3.5
Final Destination 3Rated ★ 3.0
Final Destination 2Rated ★ 3.0
Whispering CorridorsRated ★ 3.5
Memento MoriRated ★ 4.0
1408Rated ★ 3.5
Saw IIIRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5
Heavenly ForestRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0