Titles you rated
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
The Liar and His LoverRated ★ 2.5
Love Through a MillenniumRated ★ 4.0
Eternal LoveRated ★ 4.5
My Father is StrangeRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Boss & MeRated ★ 3.5
I'm Not Just Going to do what Kurosaki-kun SaysRated ★ 2.5
Happy Marriage!?Rated ★ 3.0
From Five To NineRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 2.5
Love O2ORated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 2.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 3.0- Foolish PrincesRated ★ 3.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.0