Movies
Ratings
20
Love ActuallyRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 0.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0
2012Rated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 5.0