Series
Ratings
376 Hot SpotRated ★ 3.5 Hot SpotRated ★ 3.5
- World of Street Woman FighterRated ★ 2.5
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
- 살롱드립Rated ★ 4.0
- 살롱드립Rated ★ 4.0
- 짠남자Rated ★ 4.0
- ToGetHerRated ★ 3.0
- 신들린 연애Rated ★ 3.5
 We Don’t Bite: Street Woman FighterRated ★ 4.0 We Don’t Bite: Street Woman FighterRated ★ 4.0
 Noonas Over FlowersRated ★ 3.5 Noonas Over FlowersRated ★ 3.5
 Personal TasteRated ★ 3.0 Personal TasteRated ★ 3.0
 Youth Over FlowersRated ★ 3.0 Youth Over FlowersRated ★ 3.0
- Jinny's Kitchen Season 2Rated ★ 2.5
 Lee Seo-jin's New York New York 2Rated ★ 3.0 Lee Seo-jin's New York New York 2Rated ★ 3.0
 Sixth Sense 3Rated ★ 3.5 Sixth Sense 3Rated ★ 3.5
 House on Wheels Season 1Rated ★ 3.0 House on Wheels Season 1Rated ★ 3.0
 Lovers in ParisRated ★ 3.0 Lovers in ParisRated ★ 3.0
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
 2 Days and 1 NightRated ★ 3.0 2 Days and 1 NightRated ★ 3.0
 Running ManRated ★ 3.5 Running ManRated ★ 3.5