Titles you rated
HappeningRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 5.0
Drive My CarRated ★ 5.0
Being John MalkovichRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
Kamikaze GirlsRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The ApartmentRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
ExitRated ★ 2.5
CarolRated ★ 5.0
TomboyRated ★ 4.5
FriendRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5