Movies
Ratings
262
The Boss BabyRated ★ 5.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 5.0
The Battleship IslandRated ★ 1.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 1.0
Steel RainRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Keys to the HeartRated ★ 5.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 0.5
High School Musical 2Rated ★ 3.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 0.5