Series
Ratings
25
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
Dragon Ball Super Season 1Rated ★ 2.0- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 4.0
- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 4.0
Real MenRated ★ 3.0
Hidden Singer Season 4Rated ★ 4.0
Hidden Singer Season 3Rated ★ 3.0
Hidden Singer Season 2Rated ★ 3.0
Hidden SingerRated ★ 3.0
My Little TelevisionRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Juni Taisen: Zodiac WarRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Men on a MissionRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0