Movies
Ratings
153
The InternRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 4.0
The WalkRated ★ 3.5
Henri HenriRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
TomorrowlandRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.5
PixelsRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 2.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The Doll MasterRated ★ 1.5