Titles you rated
- Bayside Shakedown THE LAST TV Salaryman Keiji to Saigo no NanjikenRated ★ 2.5
My Precious ChildRated ★ 3.5
Take Care of Us, CaptainRated ★ 3.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.0
Dr. FrostRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 2.0
Bel AmiRated ★ 2.5
Big ThingRated ★ 4.0
Who Are You?Rated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 2.5
All About My RomanceRated ★ 3.0
EXO Next DoorRated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 2.0
My PrincessRated ★ 2.5
Women of the SunRated ★ 4.0
Waiting for LoveRated ★ 3.0
Prime Minister and IRated ★ 2.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0