Titles you rated
IntentionRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Relative HappinessRated ★ 0.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Our Love StoryRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
FamilyhoodRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.5