Titles you rated
Night at the MuseumRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 5.0
Miss Saigon: 25th AnniversaryRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 1.5
MinionsRated ★ 2.0
TwilightRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 0.5
SunnyRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0