Titles you rated
This Means WarRated ★ 3.5
R2B: Return to BaseRated ★ 2.0
Private EyeRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
ParkerRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 2.5
MadagascarRated ★ 3.0
The CallRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
The ExpendablesRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
The Bank JobRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Crows ZeroRated ★ 4.5
CommitmentRated ★ 2.0
Late AutumnRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 4.5
RushRated ★ 4.0