Titles you rated
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Like CrazyRated ★ 3.5
Cold WarRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Lost in TranslationRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 4.5
Days of Being WildRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
PipelineRated ★ 1.5
Taxi DriverRated ★ 4.5
Bones & AllRated ★ 4.0
The MenuRated ★ 4.0
White NoiseRated ★ 3.0- SeireRated ★ 3.0