Titles you rated
The Social NetworkRated ★ 3.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0
AtonementRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
Before SunriseRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
ColoniaRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 5.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
Porco RossoRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0