Titles you rated
SKY CastleRated ★ 4.5
DisenchantmentRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Pippi LongstockingRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 5.0