Movies
Ratings
840
Groundhog DayRated ★ 3.0
Louis C.K.: ShamelessRated ★ 5.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Louis C.K.: Oh My GodRated ★ 5.0
Brian Regan: Nunchucks and FlamethrowersRated ★ 3.0- Earthquake: Joke Telling BusinessRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0- Andrew Schulz: LifeRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 3.0
Taylor Tomlinson: Quarter-Life CrisisRated ★ 3.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Seth Meyers: Lobby BabyRated ★ 4.0
The White TigerRated ★ 4.0
The Third MurderRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
Mike Birbiglia: Thank God for JokesRated ★ 3.5
Deon Cole: Charleen's BoyRated ★ 4.0
Waikiki BrothersRated ★ 4.5
Hannah Gadsby: NanetteRated ★ 1.5